BEZ PRZEBACZENIA – pokaz specjalny

Zapraszamy na celebrację 100-lecia wytwórni Warner Bros, z okazji której wspólnie ze Stowarzyszeniem Kin Studyjnych organizujemy przegląd największych klasyków filmowych od WB.

Klasyk współczesnego kina, uznany za jedno ze stu arcydzieł w historii amerykańskiego kina, uhonorowany czteroma nagrodami Oscara®. Eastwood i Freeman grają emerytowanych rewolwerowców, którzy po raz ostatni chwycą za broń, by ująć przestępcę i zdobyć nagrodę. Zadanie wydaje się być proste, jednak muszą się zmierzyć z twardym szeryfem (Gene Hackman).

📆 20.08 godz. 20:30
🎬 „Bez przebaczenia”
Reżyseria: Clint Eastwood
Produkcja: USA
Gatunek: Western
Clint Eastwood i Morgan Freeman w roli emerytowanych, zmęczonych życiem rewolwerowców, którzy po raz ostatni chwytają za broń na zlecenie skrzywdzonych przez brutalnych kowbojów prostytutek z miasteczka Big Whiskey w odległym stanie Wyoming. Nagrodę próbuje zgarnąć też zawodowy zabójca zwany English Bobem, w którego rolę wcielił się Richard Harris, a wszystkim im usiłuje przeszkodzić grający przebiegłego i działającego co najmniej niekonwencjonalnie szeryfa Gene Hackman.

Bilety do nabycia w kasie kina, lub internetowo : https://biletyna.pl/event/view/id/347663

———————————
Kino Kameralne Cafe
ul. Lektykarska 4 Gdańsk
tel. 58 6907075
kontakt@kinokameralnecafe.pl

ⓒ2024 Kino Kameralne

Realizacja: Web Room Studio