ANULOWANE!! Kabaret Łowcy.B w Kinie Kameralnym Cafe

Zapraszamy na niepowtarzalne, kameralne spotkanie z kabaretem Łowcy.B w podziemiach Głównego Miasta Gdańska na sali Kina Kameralnego Cafe. 🎬Łowcy.B zaprezentują program „Jaka to melodia” 🎼🎵🎶

Najnowszy program Łowców.B pod piekielnie mocnym tytułem „Jaka to melodia” to nowa i zaskakująca odsłona łowieckiego spojrzenia na żarty i tym podobne. Absurdalny humor na wyciągnięcie ręki, której nikt nie utnie. Słowa – klucze to szyk i elegancja, kino i jego giganci, multimedia i muzyczne swawole. Ważna informacja dla tych, którzy chcą i lubią mieć wybór. Podczas tego spektaklu go dostaną. To wszystko po to, żeby było śmiesznie!

👉Bilety już w sprzedaży:
https://biletyna.pl/kabaret/Lowcy-B-Jaka-to-melodia/Gdansk

Brak możliwości rezerwacji miejsc.
Ilość miejsc ograniczona.

Łowcy.B to kabaret działający na scenie od 2003 roku. Zalicza się do grona tych “ważnych”, którzy wkraczając do świata kabaretu, odcisnęli nieodwracalne piętno na sztuce kabaretowej w ogóle, a to za sprawą absurdalnego i bezkompromisowego podejścia do humoru. Błyskotliwość i improwizacyjne szaleństwo to cechy, które dodatkowo zanurzone w groteskowym sosie, pozwoliły stać się Łowcom jednym z najbardziej oryginalnych i barwnych kabaretów w Polsce. Laureaci największych festiwali kabaretowych (PAKA, MULATKA, RYJEK, LIDZBARSKIE WIECZORY HUMORU I SATYRY). Wielokrotni gospodarze i goście telewizyjnych programów kabaretowych.

ⓒ2024 Kino Kameralne

Realizacja: Web Room Studio