Filmowe ferie dla dzieci w Kameralnym

Zapraszamy na filmowe ferie zimowe dla dzieci! ⛄️🎬

Harmonogram:

📅 5.02 godz. 12:00
“DZIKI ZACHÓD CALAMITY JANE”
Kategoria wiekowa: 9+

Martha Jane to nieustraszona dwunastolatka, która przez życie najchętniej puściłaby się galopem. Jest silna, odważna i… jest dziewczyną, co w czasach Dzikiego Zachodu oznacza jedno: przygody nie są dla niej. Ale właściwie, kto tak powiedział?

👉 Bilety: https://biletyna.pl/film/Dziki-Zachod-Calamity-Jane


📅 06.02 godz. 11:00
„SŁYNNY NAJAZD NIEDŹWIEDZI NA SYCYLIĘ”
Kategoria wiekowa: 7+

Wędrowny opowiadacz i jego mała asystentka spotykają w jaskini starego niedźwiedzia. Opowiadają mu historię słynnej inwazji jego braci na Sycylię. A było to tak: stado niedźwiedzi, pod przywództwem swojego króla, wyrusza na poszukiwanie porwanego przez ludzi królewskiego syna. Zwierzęta trafiają do ludzkiej krainy, która nie jest im przyjazna. Czy te dwa światy uda się ze sobą pogodzić? Film jest barwną i fantazyjną animacją o tożsamości, dostrzeżoną m.in. na festiwalu w Cannes, gdzie miał swoją premierę.

👉 Bilety: https://biletyna.pl/…/SLYNNY-NAJAZD-NIEDZWIEDZI…/Gdansk

📅 12.02 godz. 11:00
“MOJE ŻYCIE TO CYRK”
Kategoria wiekowa: 9+

Jako córka cyrkowca Laura spędziła większość swojego młodego życia w trasie z ojcem Billem, zawodowym klaunem, i jego pomocnikiem, Mandeepem. W głębi duszy dziewczyna tęskni jednak za bardziej konwencjonalnym życiem. Dzięki nowej nauczycielce z liceum, Patricii, może wreszcie spełnić swoje marzenie: pójść do szkoły.

👉 Bilety: https://biletyna.pl/film/MOJE-ZYCIE-TO-CYRK/Gdansk

📅 13.02 godz. 10:00
“FRITZI – PRZYJAŹŃ BEZ GRANIC”
Kategoria wiekowa: 9+

Fritzi opiekuje się małym psem swojej najlepszej przyjaciółki, podczas gdy ta spędza wakacje na Węgrzech. Kiedy dziewczyna nie wraca, Fritzi i czworonóg wyruszają na poszukiwania.

👉 Bilety: https://biletyna.pl/film/Fritzi-przyjazn-bez-granic

Bilety w cenie 10 zł

ⓒ2023 Kino Kameralne

Realizacja: Web Room Studio