Kino Seniora w Kameralnym – bilety 12 zł | LISTOPAD

W każdą środę i piątek o godzinie 12:00 zapraszamy do Kina Kameralnego na Kino Seniora – bilety w cenie 12 zł!

Repertuar na LISTOPAD:
01.11 ŚRODA Chłopi
gatunek: Animacja, Dramat,
produkcja: Polska, Litwa, Serbia
czas trwania: 116 min.
Na tle zmieniających się pór roku i sezonowych prac polowych rozgrywają się losy rodziny Borynów i pięknej, tajemniczej Jagny. Unikalny mikroświat wiejskiej wspólnoty stanie się pretekstem do opowiedzenia uniwersalnej i niesamowicie aktualnej historii, gdzie reguły i brutalne zasady gry wyznaczają każdemu określone miejsce w grupie, a wyjście poza ciasne ramy grozi upokorzeniem i odrzuceniem.
bilety: https://biletyna.pl/event/view/id/368786

03.11 PIĄTEK Rodeo
gatunek: Dramat
produkcja: Francja
czas trwania: 105 min.
Gorący temperament i niezależność Julii sprawiają, że oddaje się bez reszty pasji do motocykli i nielegalnych ulicznych wyścigów – rodeo. Chcąc udowodnić swoją wartość w ultra-męskiej społeczności motocrossowców, musi stawić czoła serii rosnących wymagań, które zdecydują o jej pozycji.
bilety: https://biletyna.pl/event/view/id/368492

08.11 ŚRODA Zabójca
gatunek: Dramat, Kryminał, Akcja,
produkcja: Francja, USA
czas trwania: 118 min.
Nowy film Davida Finchera z Michaalem Fassbenderem w roli głównej.
Katastrofalne pudło sprawia, że zabójca musi stoczyć walkę ze zleceniodawcami i z samym sobą w międzynarodowej obławie, w której jak utrzymuje nie ma nic osobistego.
bilety: https://biletyna.pl/event/view/id/368759

10.11 PIĄTEK Przejścia
gatunek: Melodramat
produkcja: Francja, Niemcy
czas trwania: 91 min.
Przejścia”, czyli o współczesnych związkach w wersji tylko dla dorosłych. Multikulturowy Paryż, a w nim troje kochanków uwikłanych w ryzykowną grę w pożądanie. Gwiazda europejskiego kina Franz Rogowski, rozsławiony filmem Pachnidło” Ben Whishaw oraz znana z Życia Adeli” i Pięciu diabłów” Adèle Exarchopoulos tworzą w głośnym dramacie Iry Sachsa erotyczny trójkąt, w którym seks i uczucia dają wybuchową mieszankę.
bilety: https://biletyna.pl/event/view/id/368498

15.11 ŚRODA The Palace
gatunek: Dramat
produkcja: Włochy, Szwajcaria, Francja, Polska
czas trwania: 100 min.
W ekskluzywnym hotelu w szwajcarskich Alpach egzotyczna mieszanka zamożnych gości rozpieszczanych przez obsługę hotelową, stawia czoła ostatniemu dniu mijającego milenium. Niektórzy boją się końca świata, inni nie mogą doczekać się świtu nowej, wspaniałej przyszłości.
bilety: https://biletyna.pl/event/view/id/369783

17.11 PIĄTEK Siostrzeństwo świętej sauny
gatunek: Dokumentalny
produkcja: Estonia, Francja, Islandia
czas trwania: 89 min.
W bujnym, zielonym lesie w południowej Estonii grupa kobiet zbiera się w tradycyjnej saunie, żeby wspólnie dzielić najgłębsze sekrety, przemyślenia i czerpać z siły swojej wspólnoty. Film kręcony przez 8 lat jest również portretem estońskiej dymnej sauny wpisanej na Reprezentatywną Listę Niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego Ludzkości UNESCO.
 bilety: https://biletyna.pl/event/view/id/369786

22.11 ŚRODA Osobliwości sycylijskie
gatunek: Komedia
produkcja: Włochy
czas trwania: 103 min.
Pirandello nosi się z zamiarem napisania nowego utworu, ale boryka się z twórczym impasem. Przypadkiem trafia na Sebastiano i Onofrio, dwóch grabarzy, którzy prowadzą lokalną amatorską trupę teatralną, stanowiąc komediowy kontrapunkt dla poważnych tematów, jakim musi stawić czoła dramaturg.
bilety: https://biletyna.pl/event/view/id/369792

24.10 PIĄTEK Zielona Granica
gatunek: Dramat
produkcja: Polska
czas trwania: 147 min.
Po przeprowadzce na Podlasie psycholożka Julia (Maja Ostaszewska) staje się mimowolnym świadkiem i uczestnikiem dramatycznych wydarzeń na granicy polsko-białoruskiej. Świadoma ryzyka i konsekwencji prawnych, przyłącza się do grupy aktywistów pomagających uchodźcom, którzy koczują w lasach w strefie objętej stanem wyjątkowym.
bilety: https://biletyna.pl/event/view/id/369793

29.11 ŚRODA Niewierni w Paryżu
gatunek: Romans
produkcja: Francja, Wielka Brytania
czas trwania: 96 min.
Fanny i Jean sprawiają wrażenie idealnego małżeństwa. Jednak kiedy Fanny przypadkowo wpada na Alaina, byłego kolegę z liceum, zwala ją z nóg. Wkrótce spotykają się ponownie i stają się sobie coraz bliżsi…
bilety: https://biletyna.pl/event/view/id/369796

———————————
Kino Kameralne Cafe
ul. Lektykarska 4 Gdańsk
tel. 58 6907075
kontakt@kinokameralnecafe.pl

ⓒ2024 Kino Kameralne

Realizacja: Web Room Studio