Noc w Kinie Studyjnym – LOVE

🌒
🌓
🌕
🌗
🌘

Film wyłącznie dla widzów dorosłych.

Zapraszamy na kolejny pokaz z cyklu „Noc w Kinie Studyjnym.”
Na ekranie filmy pełne gęstej atmosfery, nierzadko oderwane od rzeczywistości, idealne na letnie noce pełne ciężkiego gorącego powietrza.

Złożony praktycznie w całości z serii retrospekcji, „Love” Gaspara Noé określić można jako mroczny melodramat, w którym para bohaterów eksploruje zakazane sfery. Noé niejednokrotnie w udowadniał, że pojęcie tabu jest mu obce, co potwierdza również w „Love”.

📆 05.08 godz. 23:00
🎬 „LOVE”
reżyseria: Gaspar Noé
rok produkcji: 2015
gatunek: Dramat, Erotyczny
produkcja: Francja, Belgia
W noworoczny poranek Murphy (Karl Glusman) odbiera telefon od matki swojej byłej dziewczyny, Elektry (Aomi Muyock). Kobieta martwi się o córkę, po której słuch zaginął i od 2 miesięcy nikt nie miał z nią kontaktu. Ciągle jeszcze zamroczony sylwestrową imprezą Murphy w myślach wraca pamięcią do swego romansu z Elektrą, gdy oboje byli pełni radości i aspiracji. Spotkali się w paryskim parku, ona chciała zostać malarką, on reżyserem filmowym. Namiętny związek pełen narkotyków, erotycznych przygód i wzajemnych pretensji odcisnął trwałe piętno na ich życiu. Tego dnia Murphy zostaje sam w domu i po zażyciu opium próbuje zmierzyć się ze swoją przeszłością – minionym szczęściem, popełnionymi błędami, skrywanymi uczuciami, otaczającą go pustką.

Bilety do nabycia w kasie kina, lub internetowo : https://biletyna.pl/event/view/id/343820

———————————
Kino Kameralne Cafe
ul. Lektykarska 4 Gdańsk
tel. 58 6907075
kontakt@kinokameralnecafe.pl 

ⓒ2024 Kino Kameralne

Realizacja: Web Room Studio