Noc w Kinie Studyjnym – Niedosyt

Zapraszamy na kolejny pokaz z cyklu „Noc w Kinie Studyjnym.”
Na ekranie filmy pełne gęstej atmosfery, nierzadko oderwane od rzeczywistości, idealne na letnie noce pełne ciężkiego gorącego powietrza.

„Niedosyt” – Oryginalny tytuł filmu „Swallow” oznacza dokładnie połykanie, ale w przypadku tej produkcji polskie tłumaczenie zdaje się dokładniej oddawać naturę problemu głównej bohaterki. Życie w luksusowej bańce, za które musi być nieustannie wdzięczna, staje się dla niej męczarnią. Czuje wieczny niedosyt, nie jeżeli chodzi o dobra materialne czy stabilizację, ale w sferze wolności osobistej i kontroli nad swoim życiem. „Niedosyt” jest teatrem jednej aktorki. Haley Bennett zręcznie oddaje zagubienie i niemoc swojej bohaterki, do tego stopnia, że widzowi coraz łatwiej jest zrozumieć jej nieracjonalne zachowania. Odzyskanie kontroli nad własnym życiem staje się jej priorytetem, nawet jeżeli oznacza konfrontację z mroczną przeszłością.
(recenzja filmweb.pl)

 8.07 godz. 23:00
 „Niedosyt”

reżyseria: Carlo Mirabella-Davis
rok produkcji: 2019
gatunek: Dramat, Thriller
produkcja: USA, Francja
Młoda kobieta w ciąży zaczyna odczuwać wewnętrzny przymus spożywania niebezpiecznych przedmiotów; musi uciec od kontrolującej ją rodziny męża, aby zmierzyć się z mrocznym sekretem stojącym za jej obsesją.

Bilety do nabycia w kasie kina, lub internetowo : https://biletyna.pl/event/view/id/339886

Kino Kameralne Cafe
ul. Lektykarska 4 Gdańsk
tel. 58 6907075
kontakt@kinokameralnecafe.pl

ⓒ2024 Kino Kameralne

Realizacja: Web Room Studio