NOCNY MARATON FILMOWY w Kameralnym

Zapraszamy na nocny maraton filmowy w Kinie Kameralnym.

To pierwsze całonocne wydarzenie w historii naszego kina. Bądźcie z nami!

Zaczynamy o 23:00 z przedpremierowym pokazem filmu „Goście”. Następnie przeniesiemy się na przerażający, lecz porywający wieczór – „Bodies bodies bodies”. Maraton zakończymy szwedzką odpowiedzią na X-menów – filmem „Niewiniątka”.

Rozkład jazdy:

🕓23:00
🎥 „Goście”
Dania / Holandia, 2021

Na początek w naszej halloweenowej nocy „Goście” (org. „Speak No Evil”) – wdzierający się pod skórę duński horror psychologiczny, w którym nie odnajdziecie hygge… Ten anglojęzyczny film utrzymany w surowym skandynawskim klimacie, przeraża i długo nie pozwala o sobie zapomnieć! Nie na darmo zestawiany jest przez krytyków z klasycznym „Funny Games”!

O filmie:
Szczęśliwa rodzina jedzie na wakacje do nowo poznanych znajomych. Wspólny weekend stopniowo przyjmuje przerażający obrót, gdy gospodarze zaczynają ujawniać swoje prawdziwe, przerażające oblicze.

🕓00:30
🎥 „Bodies bodies bodies”
USA, 2022

Kiedy „Euforia” spotyka „Krzyk”, zaczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki! Pozornie niewinna zabawa, którą z nudów rozpoczyna grupa odciętych od świata i telefonów znajomych, zamienia wspólny weekend w odjechany, jaskrawy i nieprzewidywalny horror.

O filmie:
Grupa znajomych spędza weekend w oddalonej od cywilizacji luksusowej posiadłości. Kiedy tracą zasięg w telefonach i z nudów rozpoczynają niewinnie brzmiącą grę impreza toczy się bardzo, ale to bardzo nie tak, jak powinna…

🕓 02:30
🎥 „Niewiniątka” (2021)

Małe norweskie miasteczko. Właśnie rozpoczyna się Midnattssol, sezon białych nocy i niekończących się polarnych dni. Dzieci z okolicznych osiedli spędzają beztrosko czas i szukają wakacyjnych przygód.

O filmie:
Mała Ida przeprowadza się z mamą i siostrą do nowego miasteczka, gdzie poznaje rówieśników z sąsiedztwa i z czasem odkrywa, że z nowymi przyjaciółmi łączy ją wyjątkowa i niebezpieczna więź.

Bilety:
👉maraton (3 filmy): 60 zł
https://biletyna.pl/inne/Nocny-Maraton-Filmowy-w-Kameralym

👉pojedynczy film: 22 zł
https://biletyna.pl/film/Goscie
https://biletyna.pl/film/Bodies-Bodies-Bodies/Gdansk
https://biletyna.pl/film/Niewiniatka

Do zobaczenia w Kinie…. nocą!

Dla zainteresowanych o godz. 20:30 zapraszamy na FilmQuiz w Kameralnym!
Dla osób z karnetem na maraton wstęp na Quiz darmowy! (obowiązuje wcześniejsza rezerwacja)

ⓒ2023 Kino Kameralne

Realizacja: Web Room Studio