OCZY SZEROKO ZAMKNIĘTE – pokaz specjalny

Zapraszamy na przedostatni już film z cyklu największych klasyków od Warner Bros – z okazji celebracji 100-lecia istnienia wytwórni.
Cykl zorganizowany został wspólnie ze Stowarzyszeniem Kin Studyjnych.

Nicole Kidman i Tom Cruise w filmie Stanleya Kubricka – thrillerze traktującym o miłości – miłości w momencie kryzysu małżeństwa.
Reżyser ukazuje praktycznie wszelkie jej oblicza – od zauroczenia przez zakochanie, flirt, pożądanie, szaleńcze zadurzenie, bolesną namiętność, dojrzałe uczucie wymieszane z przyzwyczajeniem, na obsesyjnym, seksualnym szaleństwie kończąc.
„Oczy szeroko zamknięte” – na naszym ekranie już w niedzielę 5 listopada.

📆 5.11 godz. 20:00
🎬 „Oczy szeroko zamknięte”
Reżyseria: Stanley Kubrick
Czas trwania: 159 minut
Rok produkcji: 1999
Gatunek: thriller

Wyjątkowe dzieło w dorobku Stanleya Kubricka, to kulminacja kariery reżysera, który opowiadał różne historie, jest jednocześnie przerażający, seksowny i porywający, a także odkrywa przed nami świat, który nie przypomina niczego, co mogłoby istnieć poza umysłem twórcy. Jest tak bogate, dziwne i porywające, a jednocześnie też znajome w niepokojący sposób. William (Tom Cruise) wyrusza na nocną eskapadę, po tym, jak żona (Nicole Kidman) opowiada mu o swoich fantazjach erotycznych z innym mężczyzną. Eskapada ta może zagrozić jego małżeństwu, a jego samego uwikłać w zagadkowe morderstwo o podłożu seksualnym.

Bilety do nabycia w kasie kina, lub internetowo : https://biletyna.pl/event/view/id/369338

———————————
Kino Kameralne Cafe
ul. Lektykarska 4 Gdańsk
tel. 58 6907075
kontakt@kinokameralnecafe.pl

ⓒ2024 Kino Kameralne

Realizacja: Web Room Studio