SOK Z ŻUKA – pokazy specjalne

Beetlejuice! Beetlejuice! Beetlejuice!
Zapraszamy na celebrację 100-lecia wytwórni Warner Bros, z okazji której wspólnie ze Stowarzyszeniem Kin Studyjnych organizujemy przegląd największych klasyków filmowych od WB.
Tym razem na ekranie duchy, zjawy i przywołany już na początku opisu wydarzenia Beetlejuice (pamiętajcie, że trzeba zawołać go 3 razy). Michel Keaton, Winona Ryder, Alec Baldwin i Gina Davis w kultowych już rolach, za reżyserię odpowiada Tim Burton. Gwarantujemy, że nawet jak widzieliście już ten film, to za każdym kolejnym razem będziecie bawić się tak samo dobrze, o ile nie lepiej. No a jak nie widzieliście, to koniecznie trzeba to nadrobić! A okazja do obejrzenia „Soku z Żuka” w kinie raczej się nie zdarza.
Zapraszamy do zabawy przy tej niezwykłej maskaradzie.

08.10 godz. 20:30

3.11 godz. 18:15

18.11 godz. 20:45


SOK Z ŻUKA (BEETLEJUICE)

Reżyseria: Tim Burton
Czas trwania: 92 minut
Rok produkcji: 1988
Gatunek: Komedia

Młode szczęśliwe małżeństwo, Adam i Barbara Maitland, mieszka w wielkim domu, w którym bez trudu zmieściłoby się parę rodzin z dziećmi na karku. Niestety, ich radosne życie kończy się, kiedy to wracając autem ze sklepu w mieście, bojąc się o życie pieska stojącego na drodze, Adam ostro skręca i… wpadają do rzeki topiąc się. Wróciwszy do domu, odkrywają, że nie odbijają się w lustrze, a ich dom otacza nie ogródek, lecz wielka, ogromna pustynia, w której grasuje olbrzymi wąż. Będąc duchami, dowiadują się, że przed pójściem do nieba muszą spędzić w domu 125 lat.

Bilety do nabycia w kasie kina, lub internetowo : https://biletyna.pl/film/SOK-Z-ZUKA/Gdansk#bilety

Kino Kameralne Cafe
ul. Lektykarska 4 Gdańsk
tel. 58 6907075
kontakt@kinokameralnecafe.pl

ⓒ2024 Kino Kameralne

Realizacja: Web Room Studio