Studenckie poniedziałki w Kameralnym – BILETY 12 zł | LIPIEC

W każdy poniedziałek wieczorem (ostatni seans) zapraszamy na seanse dla studentów za 12 zł!
(Nie dotyczy wydarzeń i pokazów specjalnych)

Program na LIPIEC:

📅01.07 godz. 20:30 – „Tylko my dwoje”
reżyseria: Valérie Donzelli
gatunek: Dramat, Psychologiczny
produkcja: Francja
czas trwania: 105 min.
Kiedy Blanche (w tej roli Virginie Efira) poznaje na imprezie Grega (Melvil Poupaud), wydaje jej się, że trafiła na idealnego dla siebie mężczyznę. Kolejne dni i wspólnie spędzone chwile potwierdzają jedynie dobre pierwsze wrażenie. Bohaterka oczarowana jest przystojnym mężczyzną do tego stopnia, że gotowa jest dla niego zmienić swoje życie. Wkrótce, w związku ze zobowiązaniami zawodowymi Grega, para przenosi się do Lotaryngii, a niedługo później na świat przychodzi ich pierwsze dziecko. Sielanka zostaje jednak zakłócona z chwilą, gdy Blanche odkrywa, że Greg okłamał ją, ukrywając prawdziwe powody przeprowadzki. Mimo że przyjmuje przeprosiny i wytłumaczenie partnera, wątpliwości pozostają. Będę się one nasilały, zwłaszcza że mężczyzna stara się coraz bardziej kontrolować Blanche.
🎫 bilety: https://biletyna.pl/event/view/id/439544

📅08.07 godz. 20:45 – „Obudź się”
reżyseria: Filip Dzierżawski
gatunek: Dramat
produkcja: Polska
czas trwania: 75 min.
Zosia (Martyna Byczkowska) jest nastolatką wychowywaną przez brata Bajzla (Karol Bernacki), który obraca się w środowisku kibiców piłkarskich. Po jednej z bójek chłopak zapada w śpiączkę. Zosia zaczyna wierzyć, że pomóc może mu tylko kibicowska flaga przeciwnej drużyny. By ją zdobyć, idzie do domu jej lidera, Cygana (Piotr Żurawski). Na miejscu razi go paralizatorem i stawia żądanie: albo jego kumple oddadzą flagę, albo on zginie. Z każdą mijającą godziną atmosfera staje się coraz gęstsza, a sytuacja coraz bardziej dramatyczna…
🎫 bilety: https://biletyna.pl/event/view/id/443352

📅15.07 godz. 20:45 – „Kod zła”
reżyseria: Oz Perkins
gatunek: Horror, Thriller
produkcja: USA, Kanada
czas trwania: 101 min.
Agentka FBI Lee Harker zostaje przydzielona do nierozwiązanej sprawy seryjnego mordercy sprzed lat. W wyniku nieoczekiwanego obrotu zdarzeń ujawnione zostają dowody okultyzmu obecne podczas dokonywania zbrodni. Harker odkrywa osobiste powiązanie z zabójcą i zrobi wszystko, aby go powstrzymać, zanim ten uderzy ponownie.
🎫 bilety: https://biletyna.pl/event/view/id/443461

📅22.07 godz. 20:45 – „Mars Express. Świat, który nadejdzie”
reżyseria: Jérémie Périn
gatunek: Dramat
produkcja: Thriller, Sci-Fi, Animacja dla dorosłych
czas trwania: 83 min.
Mars. Dwoje prywatnych detektywów prowadzi śledztwo w sprawie zniknięcia młodej kobiety. Z jakiego powodu Jun Chow, 18-letnia studentka cybernetyki, jest ścigana przez policję i morderców? Aline Ruby i jej partner Carlos Rivera, który został uratowany w androidzie po jego śmierci pięć lat temu, ścigają się z czasem, aby jako pierwsi znaleźć najbardziej poszukiwaną dziewczynę na Marsie.
🎫 bilety: https://biletyna.pl/event/view/id/442422

📅29.07 godz. 20:45 – „W stronę słońca”
reżyseria: Agnieszka Kokowska
gatunek: Dokumentalny
produkcja: Polska
czas trwania: 92 min.
Kasia i Robert sprzedają dom i wszystko, co posiadają, i wraz z trójką dzieci wyruszają kamperem w podróż życia. Pogoń za wolnością staje się prawdziwym testem relacji w rodzinie. Kryzys w małżeństwie jest nieodłączną częścią przemiany, jaką przechodzą rodzice. Swoje wyzwanie przynosi też dojrzewanie chłopców.
🎫 bilety: https://biletyna.pl/event/view/id/439556

———————————
Kino Kameralne Cafe
ul. Lektykarska 4 Gdańsk
tel. 58 6907075
kontakt@kinokameralnecafe.pl 

ⓒ2024 Kino Kameralne

Realizacja: Web Room Studio