Studenckie poniedziałki w Kameralnym – BILETY 12 zł | LUTY

🎬🎬🎬🎬🎬🎬🎬🎬🎬🎬
W każdy poniedziałek wieczorem (ostatni seans) zapraszamy na seanse dla studentów za 12 zł!
(Nie dotyczy wydarzeń i pokazów specjalnych)

Program na LUTY:

📅 05.02 godz. 20:20 – „Biedne istoty”
reżyseria: Yórgos Lánthimos
gatunek: Romans, Sci-Fi
produkcja: USA, Irlandia, Wielka Brytania
czas trwania: 141 min.
„Biedne istoty” w reżyserii Yorgosa Lanthimosa to niesamowita opowieść o ewolucji Belli Baxter (Emma Stone), młodej kobiety, która zostaje przywrócona do życia przez genialnego i niekonwencjonalnego naukowca, doktora Godwina Baxtera (Willem Dafoe). Pod jego opieką Bella chętnie uczy się wszystkiego od nowa, ale chce też doświadczyć pełni życia. W poszukiwaniu nowych doznań wyrusza w burzliwą i pełną przygód podróż przez kontynenty w towarzystwie sprytnego i rozpustnego prawnika, Duncana Wedderburna (Mark Ruffalo). Wolna od uprzedzeń swoich czasów, Bella z determinacją dąży do celu, jakim jest walka o równość i niezależność.
🎫 bilety: https://biletyna.pl/event/view/id/394238

📅 12.02 godz. 20:45 – „Obsesja”
reżyseria: Todd Haynes
gatunek: Thriller, Dramat
produkcja: USA
czas trwania: 113 min.
Aktorka Elizabeth (Natalie Portman) jest zafascynowana Gracie (Julianne Moore): historią jej życia, jej małżeństwem, domem, dziećmi. Korzystając z zaproszenia, szczegółowo obserwuje jej życie z bliska i coraz odważniej wkracza w świat, w którym początkowo miała być jedynie gościem. Zawodowa fascynacja z czasem przeradza się w niebezpieczną grę pozorów, w której każdy będzie pilnie strzegł swoich tajemnic – i swojej wersji prawdy.
🎫 bilety: https://biletyna.pl/event/view/id/394810

📅 19.02 godz. 20:30 – „Priscilla”
reżyseria: Sofia Copolla
gatunek: Biograficzny, Dramat
produkcja: USA
czas trwania: 110 min.
Kiedy młodziutka Priscilla Beaulieu spotyka Elvisa Presleya, on jest już gwiazdą rock-and-rolla. W ich niewielu wspólnych chwilach staje się dla niej kimś zupełnie nieoczekiwanym: pierwszą wielką miłością, sprzymierzeńcem w samotności i wrażliwym najlepszym przyjacielem. Jednak z czasem jej życie przypudrowane i przykryte toną różu i brokatu zmienia się w złotą klatkę.
🎫 bilety: https://biletyna.pl/event/view/id/396962

📅 26.02 godz. 20:30 – „Anatomia upadku”
reżyseria: Justine Triet
gatunek: Dramat, Kryminał, Thriller
produkcja: Francja
czas trwania: 150 min.
Życie szczęśliwej rodziny we francuskich Alpach zostaje przerwane, gdy Samuel ginie w wyniku upadku. Skoczył sam, poślizgnął się czy może z balkonu wypchnęła go Sandra, żona i matka? Śledczym brakuje dowodów, w sprawie brakuje świadków. Na oczach opinii publicznej Sandra będzie musiała spowiadać się z najdrobniejszych i najintymniejszych szczegółów swojego małżeństwa, które mogą zaważyć o wyroku. Proces, który nurtuje wszystkich, toczy się również w głowach widzów, a pytanie jest oczywiste i brzmi: „Czy to zrobiła?”.
🎫 bilety: https://biletyna.pl/event/view/id/394820

———————————
Kino Kameralne Cafe
ul. Lektykarska 4 Gdańsk
tel. 58 6907075
kontakt@kinokameralnecafe.pl 

ⓒ2024 Kino Kameralne

Realizacja: Web Room Studio