Walentynki w Kameralnym

14 lutego zapraszamy do spędzenia czasu w kameralnej atmosferze naszego kina. Tutaj obejrzycie film pod oryginalnym średniowiecznym stropem, napijecie się wina , zjecie pyszne ciasto a w podziemiach bez zasięgu nie musicie obawiać się, że ktoś Wam przeszkodzi bo telefon nie ma szans tu zadzwonić. Tego dnia specjalna walentynkowa edycja Quizu Filmowego! Do zgarnięcia nagrody!

Repertuar:

15:30  „Munch: miłość, duchy, wampirzyce” – dokument o sztuce
Film bada potężne dziedzictwo, by na nowo rzucić światło na Edvarda Muncha, człowieka o niezwykłym i tajemniczym uroku, prekursora i mistrza. Jednocześnie, to podróż po Norwegii Muncha, po miejscach mu drogich; to poszukiwanie korzeni i tożsamości uniwersalnego artysty

Bilety: https://biletyna.pl/event/view/id/302264

17:30 „Maskarada” – pokaz przedpremierowy
Śródziemnomorska Riwiera, luksusowe wille i jachty, szybkie samochochody oraz kultowe hity muzyki francuskiej i włoskiej – czyli przepis na idealną walentynkową randkę!

Margot (Marine Vacth, „Młoda i piękna”, „Podwójny kochanek”) i Adrien (Pierre Niney, „Franz”) są piękni, młodzi i… biedni. A ponieważ mieszkają na Lazurowym Wybrzeżu, wśród nieprzyzwoicie bogatych (i wpatrzonych w nich) osób ze świata sztuki i biznesu, wykorzystują  wszelkie swe uroki, aby zawrócić im w głowie (i w portfelu). 

Współcześni Bonnie i Clyde knują misterne intrygi, aby rozkochać w sobie  nieświadomych niczego dojrzałych panów i panie. Wszystko po to, aby zabezpieczyć się na wspólną przyszłość – i żyć razem długo i szczęśliwie, nie męcząc się w żadnym biurze. Czy im się uda?

W najnowszym filmie Nicolasa Bedosa, mistrza lekkości i wdzięku, wystąpiła cała plejada francuskich gwiazd kina: od Isabelle Adjani (fantastyczna w roli legendarnej aktorki teatralnej, która desperacko stara się podtrzymać swój blask) po François Cluzet (niezapomniany sparaliżowany milioner w „Nietykalnych”). Czego chcieć więcej?
Bilety: https://biletyna.pl/film/Maskarada

20:30 FilmQuiz w Kameralnym
Zapraszamy na nasz FilmQuiz! Zabierzcie swoją drugą połówkę lub znajomych i odgadnijcie odpowiedzi na nasze pytania. Będziemy pytać o najciekawsze miłosne filmy, ale przejdziemy też przez ogólną wiedzę filmową. Powodzenia! ^^
Jak wziąć udział?  Zbierz znajomych w grupę od 2 do 5 osób. Wymyślcie nazwę zespołu. Zadzwoń i zarezerwuj miejsce (liczba miejsc ograniczona) lub wykup bilety przez Internet.
Ile $ za wstęp? 10 zł Co można wygrać? Pierwsze miejsce w konkursie: Voucher na dowolny seans dla dwóch osób z kieliszkami wina dla każdego uczestnika z drużyny. Drugie miejsce za pytanie bonusowe: Niespodzianka Czekamy na Wasze zgłoszenia i zapraszamy! Do zobaczenia!

Bilety: https://biletyna.pl/inne/FilmQuiz-w-Kameralnym

ⓒ2024 Kino Kameralne

Realizacja: Web Room Studio